Links naar overige sites

Harley Davidson sites
Harley Davidson www.harley-davidson.com
H.O.G. Harley Davidson www.hog.com
Limburg Chapter www.limburgchapter.nl
Rotterdam Chapter www.rotterdam-chapter.nl/
Harley-Domboson.nl www.harley-domboson.nl
Algemeen Harley Davidson www.harleydavidson.favos.nl
Hier zijn bijna alle Chapters in de wereld verzameld
www.hogs.favos.nl
** Dé Harley-davidson kalender der Lage Landen! www.rijder17ra.com


Voor u gelezen
Vakantiereizen inclusief motorhuur.
Voor diverse bestemmingen (o.a. USA
en South Africa) ook HD's beschikbaar.
www.crossroadsmotortours.nl
Verstegen motoren, Schaijk www.verstegenmotors.nl
De helm met achteruitkijk spiegel www.reevu.com
Americaanse maten voor Bouten en Moeren
RVS, UNC/UNF gepolijst
www.montagetechniek.nl


Aanhangers - Trailers
Veel modellen te huur www.bos.aanhangwagens.nl
Wittesmid voor aanhangwagens www.wittesmid.nl
Verhuur, aanhangers voor een tot meerdere motoren www.freewayverhuur.nl
van Vossen trailers, Steenwijk www.vanvossen.nl
Motoralo, Uden www.o-connell.com
Mototronix, Purmerend www.mototronix.nl
H. Schuring B.V., Assen www.h-schuring.nl/aanhangers.htm


Navigatie middelen
MyRoute app MyRoute web app
Tyre to travel Navigatie software voor Garmin en TomTom
Startkabel Navigatie middelen www.navigatie.startkabel.nl
GPS Koopgids www.gps-koopgids.nl/ontvangers.php


Mogelijke toertochten (eigen initiatief of met DLHDC vrienden)
Voor de liefhebbers: Faakersee www.carinthia-chapter.at


Painting & Customizing - Airbrush
J v H designs Helmbeschildering, Balen, Belgie www.jvhdesigns.com
Airbrush Lijnden, Helmbeschildering, Bike, Auto, Bodypaint www.airbrushlijnden.com
Bakker Framebouw, Bikes op maat, naar eigen wens www.bakker-framebouw.nl
Moto-Art Wandschilderingen, Boddypainting www.moto-art.com
Sacajawea Airbrush Studio Airbrushop motor, auto, helm, scooter, muur, jas enz. www.sacajawea.nl
Specialpaint, Painting naar wens www.specialpaint.nl


Veiligheid, training en begeleiding
LCVM Landelijk Coördinatiecentrum Verhoogde Motorrijvaardigheid www.lcvm.nl
Stichting Motor Begeleidingsteam Begeleiding en beveiliging van sportevenementen www.motorbegeleiding.nl